Aktywny weekend rocznika 2012

Napisał Administrator 18.12.2018

Aktywny weekend mają za sobą młodzi gracze Akademii Piłkarskiej Gwardia Koszalin z rocznika 2012.

Podopieczni Radka Dębickiego i Wiktora Piątka wystąpili w sobotę w Turnieju Mikołajkowym Krono Cup organizowanym przez Akademię Piłkarską Szczecinek. Obok drużyn gospodarzy oraz zespołu naszej akademii, w zmaganiach zobaczyliśmy również młodych zawodników Kotwicy Kołobrzeg, Bałtyku Koszalin i Brazilian Soccer School. Podczas rozgrywek nie była prowadzona typowa klasyfikacja turniejowa, a liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i radość z gry w piłkę nożną. Każdy uczestnik turnieju otrzymał upominek od Mikołaja.

Skład naszej drużyny podczas turnieju w Szczecinku: Mianowski Sebastian, Majchrowski Maks, Soroczyński Kamil, Andrzejak Hubert, Chamera Alex, Popławski Adrian, Dorawa Nikodem, Pogroszewski Jaś.

W niedzielę młodzi gracze Akademii Piłkarskiej Gwardia Koszalin z rocznika 2012 udali się do Kaczorów w województwie wielkopolskim, gdzie uczestniczyli w Turnieju Mikołajkowym. Obok naszego zespołu i drużyn gospodarza imprezy - Zjednoczonych Kaczory, w zmaganiach wystąpiły również FA Piła, Goool Wągrowiec oraz Wielkopolska Komorniki.

Tu również nie była prowadzona typowa klasyfikacja turniejowa, a każdy z zawodników otrzymał prezent od Mikołaja.

Skład naszego zespołu podczas turnieju w Kaczorach: Hartleb Mateusz, Trabuć Janek, Strukiel Wiktor, Zakonek Mikołaj, Tartas Maks, Wielg Kuba, Rosielewski Marcel.