Awans do CLJ U15!

Napisał Administrator 27.11.2022

Trampkarze starsi naszego klubu wywalczyli awans do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U15! W meczu rewanżowym nasz zespół ograł Tucholankę Tuchola 5:1 (4:0).

W pierwszym meczu baraży o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15, nasz zespół ograł Tucholankę 4:0 (4:0). W niedzielę nasi młodzi gracze postawili kropkę nad "i", wygrywając również na wyjeździe. W rewanżu po dwa trafienia na swoim koncie zapisali Jakub Kulesza i Leon Świąder, a jednego gola dołożył Kacper Łotysz.

Przypomnijmy, nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, odnosząc w dziesięciu spotkaniach komplet wygranych. W barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15 rywalem naszego zespołu był zwycięzca zmagań w województwie kujawsko-pomorskim, którym była właśnie Tucholanka Tuchola.

Wiosną nasi młodzi gracze zagrają z Pogonią Szczecin, FASE Szczecin, Lechem Poznań, Wartą Poznań, Lechią Gdańsk oraz UKS Orlen Gdańsk.

W najbliższych dniach poznamy również drugi zespół, który awansuje do tych zmagań. W województwie wielkopolskim w dwumeczu o grę w barażach o Centralną Ligę Juniorów U15, Polonia Środa Wielkopolska ograła Suchary Suchy Las i w decydującym dwumeczu zagra z najlepszą drużyną z województwa pomorskiego, Arką Gdynia SI.

Wielkie gratulacje dla zawodników, trenerów i rodziców!

Ostatnie aktualności