Bezbramkowo z Dębem

Napisał Administrator 07.11.2021

W meczu dwóch czołowych drużyn rozgrywek Kipsta IV ligi ZZPN, nasz zespół zremisował bezbramkowo z liderem zmagań – Dębem Dębno.

W pierwszych minutach spotkania więcej z gry miała nasza drużyna, a swoje szanse do strzelenia gola mieli Marcin Dubielewicz i Wiktor Sawicki. W końcówce tej odsłony to goście kilkakrotnie zagrozili bramce naszego zespołu, lecz między słupkami udanie interweniował Adrian Hartleb, bądź futbolówka mijała światło bramki. W jednej z sytuacji piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Myśliński.

Druga połowa nie rozpoczęła się dla naszej drużyny najlepiej. Już dwie minuty po wznowieniu gry drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Mateusz Myśliński i nasz zespół kończył spotkanie w osłabieniu.

Gra ze stratą jednego zawodnika nie załamała naszych piłkarzy, a wręcz należy powiedzieć, że w kolejnych minutach to nasz zespół stworzył więcej groźniejszych okazji do zdobycia gola. Bramkarz gości z trudem interweniował po strzałach Wiktora Sawickiego, Mateusza Wróblewskiego, Adriana Pytlewskiego i Mateusza Bachledy.

W samej końcówce „Saviola” umieścił nawet futbolówkę w siatce, jednak odgwizdana została pozycja spalona. Swoją szansę po szybkiej kontrze mieli również przyjezdni, ale znakomicie interweniował Adrian Hartleb.

Skład Gwardii: Hartleb – Wojciechowski, Czyżewski, Maciąg, Kozioł (90. Żelewski), Pawlak, Pytlewski, Myśliński, Bachleda, Dubielewicz (50. Wróblewski), Sawicki.