Bolesna porażka

Napisał Administrator 21.04.2018

W bardzo ważnym w perspektywie walki o utrzymanie pojedynku, nasz zespół ulegli w Legionowie miejscowej Legionovii 1:4.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli naszej drużyny. W 18. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Kamil Poźniak, a głową na listę strzelców wpisał się Robert Ziętarski.

Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym naszej drużyny doszło do sporego zamieszania, a piłkę do siatki skierował Bartosz Waleńcik.

Po przerwie słoweński szkoleniowiec Legionovii - Robert Pevnik, zdecydował się na potrójną zmianę i gospodarze podkręcili tempo.

W 71. minucie nasz zespół ponownie dał się zaskoczyć po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a do siatki trafił Mario Vasilj. Po chwili ten sam zawodnik wykorzystał błąd przy wybiciu futbolówki Adriana Hartleba i Legionovia prowadziła 3:1.

W doliczonym czasie gry rezultat ustalił Olaf Martynek, który najlepiej odnalazł się po kolejnym zamieszaniu w polu karnym naszego zespołu.

Na osiem meczów przed końcem sezonu, nasza drużyna traci do bezpiecznego miejsca siedem punktów. Przed nami pięć kolejnych, bardzo ważnych pojedynków na swoim boisku. Mimo trudnej sytuacji, nie możemy się poddawać!

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda, Wojciechowski, Baranowski, Maciąg, Kwiatkowski (60. Karbowiak), Shinmura (67. Szubert), Poźniak, Ziętarski, Setla, Brzeziański (60. Przyborowski).