Czwarte miejsce w Tuchomiu

Napisał Administrator 08.07.2017

Podczas ubiegłego weekendu młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2007 uczestniczyli w turnieju Givova Cup 2017 w Tuchomiu.

Podczas ubiegłego weekendu młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2007 uczestniczyli w turnieju Givova Cup 2017 w Tuchomiu.

Zmagania były skierowane do zawodników urodzonych w 2006 roku i młodszych. Mimo, że nasz zespół jako jedyny wystąpił składem złożonym wyłącznie z graczy z rocznika 2007, młodzi gwardziści zajęli w turnieju czwarte miejsce!

W fazie grupowej podopieczni Łukasza Drożdżala i Daniela Pawlewicza pokonali Iras Czaplinek 3:0 i Salos Brusy 3:1 oraz zremisowali z Jantarem Ustka 2:2 i Bytovią Bytów 0:0.

W fazie pucharowej nasz zespół zremisował ze Zjednoczonymi Kaczory 3:3 i AP Szczecinek 0:0, ograł Iras Czaplinek 1:0 oraz uległ Startowi Miastko 0:2 i Gryfowi Słupsk, również 0:2, kończąc rywalizację w turnieju na czwartej pozycji.

Warto dodać, że ze względu na kontuzję podstawowego bramkarza - Jasia Górki, w fazie pucharowej między słupkami bramki zaprezentował się zawodnik z pola - Kacper Socha i został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!

Skład naszego zespołu: Jan Górka, Kacper Socha - Michał Karasiński, Szymon Pańczyszyn, Michał Wolny, Mateusz Marszałek, Aleksander Śliwowski (C), Bartek Pawlewicz, Kuba Kneblewski, Michał Kasztelan.