Drugi mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 20.07.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą drugi mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Na stadionie w Płotach nasza drużyna zmierzyła się z trzecioligowymi Błękitnymi Stargard. Rozgrywane w systemie 3x35 minut spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0, 1:1, 0:0).

Obie bramki padły w drugiej tercji. W 45. minucie w polu karnym faulowany był Wiktor Sawicki, a jedenastkę pewnie na gola zamienił Daniel Chyła. Dziesięć minut później po podaniu z prawej strony pola karnego, precyzyjnym strzałem do wyrównania doprowadził Adrian Kwiatkowski.

W sobotę nasz zespół ponownie zagra w Płotach. Sparingpartnerem naszej drużyny będzie inny trzecioligowiec, Vineta Wolin.

Skład Gwardii: Hartleb - Wojciechowski, Wróblewski, Karpiński, Walaszczyk, Koziński, Chyła, Pawlak, Boczek, Dubielewicz, Sawicki. Grali również: Skoczyk, Turkacz - Pająk, Cieśliński, Burski, Ryczowski, Szymański, Myśliński, Zalewski, Stankiewicz.