Drugi mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 04.02.2023

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą drugi mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Rywalem naszej drużyny był GKS Manowo (3:1).

Piłkarzom obu drużyn przyszło rywalizować w dość trudnych warunkach. Po nocnych opadach śniegu płyta koszalińskiego euroboiska była pokryta śniegiem, co szczególnie w pierwszej połowie nie ułatwiało zadania zawodnikom obydwu zespołów.

W 38. minucie pierwszego gola dla naszej drużyny strzelił Dawid Cempa. Wcześniej futbolówkę rozegrali między sobą Marcin Gawron oraz Damian Mosiejko. Drugi z wymienionych prostopadłym podaniem wypatrzył Patryka Smykowskiego, który zagrał piłkę wzdłuż bramki rywali, a napastnikowi naszego zespołu nie pozostało nic innego, jak skierowanie jej do siatki.

W 65. minucie po podaniu Sebastiana Milanowskiego, drugą bramkę dla naszej drużyny strzelił Rafał Maćkowski. Dwadzieścia minut później z rzutu wolnego precyzyjnie uderzył Jorge Tapia i nasza drużyna prowadziła 3:0. Tuż przed końcowym gwizdkiem gola dla GKS Manowo po strzale z rzutu karnego zdobył Dawid Rybacki.

Skład Gwardii:

I połowa: Hartleb – Szygenda, Piotrowski, Mosiejko, Karpiński, Zalewski, Chromiński, Masłowski, Gawron, Smykowski, Cempa.

II połowa: Pasterczyk – Walaszczyk, Pierzchała, Wojciechowski, Dublinowski, Maćkowski, Ryczowski, Tapia, Szymański, Boczek, Milanowski. Grał również: Burski.