Drugi sparing za nami

Napisał Administrator 26.01.2019

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą drugi mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Rywalem naszej drużyny był czołowy zespół zachodniopomorskiej czwartej ligi - Rega Trzebiatów. Spotkanie było rozgrywane w systemie 3x30 minut. Pojedynek zakończył się wygraną naszego zespołu 1:0. Jedyną bramkę, w drugiej tercji meczu, zdobył Bartosz Maciąg.

Szkoleniowiec naszej drużyny miał do swojej dyspozycji ponad 25 zawodników. Zabrakło wracających do zdrowia Adriana Hartleba i Michała Szuberta.

Skład Gwardii:

I tercja: Łącki - Wojciechowski, Stańczyk, Silski, Dondera, Gołojuch, Kosmalski, Szczypek, Pytlewski, Kowalczyk, Drzewiecki.

II tercja: Łącki (Dulewicz) - Wojciechowski, Stańczyk, Czyżewski, Szwak, Maciąg, Ginter, Piotrowski, Bednarski, Drzewiecki, Cybula.

III tercja: Dulewicz - Mateusz Bachleda, Silski, Czyżewski, Maciąg, Piotrowski, Wasilewski, Bednarski, Maciej Bachleda, Karbowiak, Szygenda.