Dwa zespoły w finale

Napisał Administrator 06.02.2019

Półfinały 59. Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa za nami. W środę o awans do finału w kategorii młodszej rywalizowała Gwardia I.

Przypomnijmy, w poniedziałek awans do sobotniego finału w kategorii młodszej zapewniła sobie Gwardia II. W środę przed szansą gry w finale stanęła Gwardia I.

Półfinałowymi rywalami naszej drużyny były Kotwica Kołobrzeg, Byki Słupsk oraz Pionier 95 Borne Sulinowo. W pierwszym meczu nasz zespół ograł Kotwicę Kołobrzeg 1:0 po golu Andrzeja Ossowskiego, następnie nasza drużyna wygrała z zespołem z Bornego Sulinowa 6:0 (gole Kamil Szerzeń, Krzysztof Głowiński, Damian Zabłocki, Mateusz Czysz, Filip Gil i Andrzej Ossowski) i zremisowała z Bykami Słupsk 1:1 (trafienie Matusza Czysza), zapewniając sobie awans do zmagań finałowych.

Tym samym w finale kategorii młodszej wystąpią dwa zespoły reprezentujące barwy naszego klubu - Gwardia I i Gwardia II. Finał 59. Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa odbędzie się w najbliższą sobotę w hali Gwardii. Początek meczów o godzinie 10.00.

Zachęcamy do wspierania młodych zawodników naszego klubu!

fot. archiwum z turnieju finałowego 2018