Emocje w Płotach

Napisał Administrator 22.01.2019

Podczas minionego weekendu w Płotach został rozegrany wojewódzki turniej eliminacyjny do ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W zmaganiach w kategorii U-11 wystąpiły cztery drużyny - dwa zespoły wyłonione w drodze eliminacji w okręgu koszalińskim i dwa zespoły z okręgu szczecińskiego wytypowane przez ZZPN. O awans do ogólnopolskiego turnieju walczyły AP Pogoń Szczecin, FASE Szczecin, AP Kotwica Kołobrzeg oraz młodzi gracze naszego klubu trenowani przez Pawła i Piotra Sułków.

Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, a losy meczów rozstrzygały się nawet równo z końcową syreną!

Nasz zespół uległ w pierwszym spotkaniu FASE Szczecin 1:2, prowadząc w tym pojedynku bardzo długo, tracąc dwie bramki w samej końcówce meczu. Spotkanie z AP Pogoń Szczecin miało bardzo wyrównany przebieg, a o losach meczu zadecydował gol strzelony przez drużynę ze Szczecina równo z końcową syreną!

Mecz z AP Kotwica Kołobrzeg zakończył się wygraną naszego zespołu 1:0. Ostatecznie młodzi gracze naszego klubu uplasowali się na trzeciej pozycji w turnieju. Awans do rozgrywek ogólnopolskich w kategorii U-11 wywalczyła drużyna FASE Szczecin.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Maksymilian Waleński – Sammy Dudek, Wiktor Jacuła, Jakub Kabziński, Marcel Korona, Wiktor Kuzemczak, Filip Szulc, Kamil Szerzeń, Michał Wesołowski i Dawid Więckowski.

fot. KOZPN