Grała młodzież

Napisał Administrator 10.09.2018

Rozgrywki młodzieżowe w regionie nabierają rozpędu. Podczas minionego weekendu nasze drużyny rozegrały siedem meczów o ligowe punkty. Odniosły sześć zwycięstw.

Juniorzy starsi rywalizowali na wyjeździe ze swoimi rówieśnikami z Chemika Police i odnieśli efektowne zwycięstwo aż 10:1. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper Gołojuch, po dwa gole dołożyli Gabriel Szygenda i Dawid Wasilewski. Ponadto do siatki trafili również Jakub Jarosik, Dawid Rybacki oraz Bartosz Kosmalski.

Juniorzy młodsi ulegli na wyjeździe FASE Szczecin 1:5. Gola dla naszego zespołu zdobył Kornel Ryczowski. Już w najbliższą środę nasza drużyna rozegra na stadionie przy ulicy Fałata 34 zaległe spotkanie z Bałtykiem Koszalin (godz. 17.00).

Gwardia II rywalizująca w zmaganiach okręgowych juniorów starszych pokonała na wyjeździe Iskrę Białogard 4:0. Dwie bramki strzelił Jakub Prątnicki, po jednym golu dołożyli Mateusz Wojcieszak i Przemysław Beśka.

Trampkarze starsi ograli na swoim boisku Arkonię Szczecin 3:1. Dwukrotnie do siatki trafił Jakub Żelewski, na listę strzelców wpisał się również Mateusz Melkowski.

Trampkarze młodsi pokonali na wyjeździe Prawobrzeże Szczecin 3:0. Po golu na swoim koncie zapisali Jeremiasz Hirniak, Damian Tymiński oraz Bartosz Kanarek.

Rozgrywki rozpoczęli młodzicy. W zmaganiach I ligi okręgowej młodzika młodszego, nasz zespół złożony z zawodników urodzonych w latach 2008/09 pokonał Bałtyk Koszalin 6:0. Czterokrotnie do siatki trafił Sammy Dudek, na listę strzelców wpisali się także Wiktor Kuzemczak i Dominik Narloch.

W II lidze okręgowej młodzików, Gwardia II ograła Mieleńską Akademię Rozwoju 11:1. Po dwie bramki strzelili Tymek Goździk, Paweł Szczur i Kuba Kneblewski, po jednym trafieniu dołożyli Michał Kasztelan, Szymon Pańczyszyn, Michał Karasiński, Bartek Pawlewicz i Szymon Strzelecki.