Grała młodzież

Napisał Administrator 03.11.2022

W ostatnich dniach kolejne mecze o ligowe punkty rozegrały nasze drużyny młodzieżowe.

Juniorzy młodsi ograli na wyjeździe swoich rówieśników z Arkonii Szczecin 3:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcel Graczyk, a jedno trafienie dołożył Łukasz Korol.

Po dziewiątą wygraną w dziewiątym meczu w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim sięgnęli trampkarze starsi, którzy wygrali na swoim boisku z Pogoń Szczecin Football Schools 6:1, zapewniając sobie tym samym pierwsze miejsce po jesiennych zmaganiach i grę w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15. Gole w tym meczu strzelili Leon Świąder, Jakub Kabziński, Dawid Więckowski, Adrian Parol, Cezary Skrzycki i Jakub Kulesza.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały nasze zespoły występujące w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego. Gwardia I ograła na wyjeździe Spartę Gryfice 4:0. Do siatki trafili Patryk Dorawa, Mieszko Merchel, Szymon Borkowski i Daniel Cieślak. Gwardia II uległa na swoim boisku Chemikowi Police 0:2.

Po wygrane sięgnęły nasze drużyny rywalizujące w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego. Gwardia I ograła na wyjeździe AP Kotwica Kołobrzeg 5:0. Po dwa gole na swoim koncie zapisali Przemysław Walkowiak i Gracjan Klimek, jedno trafienie dołożył Julian Zwoliński. Gwardia II wygrała w Gryficach ze Spartą 4:2. Dwukrotnie do siatki trafił Maksymilian Tartas, na listę strzelców wpisali się również Maksymilian Majchrowski i Jan Pogroszewski.

Nasz zespół występujący w Regionalnej Lidze Trampkarza uległ Zrywowi Kretomino 2:3. Gole dla naszej drużyny strzelili Szymon Strzelecki i Krzysztof Szredziński.

W środowy wieczór zaległy mecz w Regionalnej Lidze Młodzika rozegrała Gwardia II. Nasza drużyna ograła na koszalińskim euroboisku Sławę Sławno 5:0. Trzykrotnie do siatki trafił Gracjan Klimek, na listę strzelców wpisali się również Jakub Łącki i Natan Cichocki.