Grała młodzież

Napisał Administrator 17.11.2022

Podczas minionego weekendu o ligowe punkty rywalizowały również nasze drużyny młodzieżowe.

Nie był to udany weekend dla naszych zespołów juniorskich. Juniorzy starsi ulegli na wyjeździe MKP Kotwicy Kołobrzeg 0:3, z kolei juniorzy młodsi przegrali w Stargardzie z Błękitnymi 0:4.

W Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego, Gwardia I ograła na wyjeździe swoich rówieśników z Błękitnych 4:1. Na listę strzelców wpisali się Daniel Cieślak, Ksawery Data, Ksawery Soszyński i Oliwier Hołub.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały nasze drużyny występujące w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego. Gwardia I wygrała w Szczecinie z Arkonią 6:0. Trzykrotnie do siatki trafił Gracjan Klimek, dwa razy piłkę w siatce umieścił Julian Zwoliński, a jedno trafienie dołożył Przemysław Walkowiak. Gwardia II uległa na wyjeździe Gavii Choszczno 1:6. Gola dla naszego zespołu strzelił Jan Pogroszewski.

W Regionalnej Lidze Młodzika, Gwardia I po emocjonującym meczu zremisowała z Bałtykiem II Koszalin 1:1. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Filip Artuszewski. Gwardia II ograła UKS Orlik Darłowo 7:0. Dwukrotnie do siatki trafił Gracjan Klimek, na listę strzelców wpisali się również Mateusz Mikuła, Filip Starzecki, Tomasz Polechoński oraz Maciej Plonder. Jedno trafienie było golem samobójczym jednego z graczy gości.