Grała młodzież

Napisał Administrator 07.06.2018

Końcówka sezonu to pracowity okres dla naszych drużyn występujących w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

Nasze drużyny juniorskie rozegrały w ostatnich dniach po dwa mecze. W niedzielę juniorzy starsi ograli Salos II Szczecin 1:0 po golu Kacpra Kowalewskiego, z kolei w środę nasz zespół zremisował ze Zrywem Kretomino 1:1, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Gola dla naszej drużyny zdobył Mateusz Piotrowski.

Juniorzy młodsi ograli w niedzielę Salos Szczecin 4:1. Dwie bramki na swoim koncie zapisał Hubert Wojciechowski, a po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Socha i Dawid Rybacki. W środę nasz zespół ograł swoich rówieśników z Arkonii Szczecin aż 6:1. Dwukrotnie do siatki trafili Dawid Rybacki i Przemysław Beśka. Ponadto na listę strzelców wpisali się również Hubert Wojciechowski i Mateusz Socha.

Dwa spotkania w ciągu kilku dni rozegrał także rocznik 2003. Trampkarze starsi naszego klubu ograli AP Reissa ze Szczecinka 1:0 po bramce Marcela Machcińskiego, z kolei w środę w meczu derbowym zremisowali z Bałtykiem Koszalin 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył Kacper Umiński.

Trampkarze młodsi pokonali na wyjeździe FASE II Szczecin 3:1. Dwa razy do siatki trafił Jakub Żelewski, a jednego gola dołożył Tomasz Karpicz.

W ubiegły czwartek swoje ligowe spotkania rozegrały nasze drużyny młodzików rywalizuące w klasie I. Młodzicy starsi wygrali z Irasem Czaplinek 1:0, z kolei młodzicy młodsi ograli gospodarzy 5:2. 

W środę swoje mecze rozegrali młodzicy występujący w zmaganiach klasy II. Gwardia I ulegla UKS Orlik Darłowo 0:4, a Gwardia II - UKS Sława Jedynka Sławno 0:2.