Grali juniorzy

Napisał Administrator 16.11.2021

Kolejne mecze o ligowe punkty rozegrały zespoły juniorskie naszego klubu.

W rozegranym w sobotę meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, nasz zespół ograł Świt Szczecin 4:3 (2:0). Nasza drużyna prowadziła na początku drugiej połowy już 3:0, jednak goście zdołali doprowadzić do remisu. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do naszego zespołu. W 90. minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił Kacper Umiński. Wcześniej do siatki trafiali Cezary Pająk, Robert Maj i Jakub Kucab.

Już w środę, o godzinie 14.00, juniorzy starsi rozegrają ostatni w tym roku ligowy pojedynek. Na stadionie przy ulicy Fałata 34 nasz zespół podejmie Vinetę Wolin.

Nie powiodło się niestety juniorom młodszym, którzy ulegli w czwartek na wyjeździe Chemikowi Police 2:4. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Marcel Graczyk.