Grali w Radomiu

Napisał Administrator 03.07.2019

Trampkarze starsi naszego klubu mają za sobą udział w silnie obsadzonym V Memoriale Zdzisława Miłkowskiego w Radomiu.

Turniej w Radomiu to dwa dni bardzo intensywnych zmagań. W rozgrywkach uczestniczyło dziewięć zespołów, które rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym. Turniej był rozgrywany na dwóch, pełnowymiarowych boiskach.

Pierwszy dzień turnieju nasza drużyna rozpoczęła od bezbramkowych remisów z Polonią Warszawa i Zniczem Pruszków. W trzecim meczu nasz zespół zremisował z Bronią II Radom 1:1. Gola dla naszej drużyny strzelił Jakub Żelewski.

W czwartym spotkaniu nasza drużyna ograła SEMP Ursynów 2:0 po trafieniach Mateusza Melkowskiego oraz Jana Chojnackiego. Na zakończenie sobotnich gier, nasz zespół uległ KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2.

W niedzielę nasza drużyna rozegrała trzy kolejne mecze. Drugi dzień rywalizacji nasz zespół rozpoczął od pojedynków z Bronią I Radom i Stalą Rzeszów. Po dobrej grze naszej drużyny, oba spotkania zakończyły się jednak minimalnymi zwycięstwami rywali. Na zakończenie turnieju, grając w mocno okrojonym składzie, nasz zespół uległ Orlętom Kielce 1:4.

Nasza drużyna zakończyła zmagania na siódmej pozycji z dorobkiem sześciu punktów. Po wygraną w turnieju sięgnęła Polonia Warszawa, przed Stalą Rzeszów i Zniczem Pruszków.

Warto dodać, że podczas uroczystości zakończenia turnieju, gracze z rocznika 2004, kończący właśnie wiek trampkarza, oficjalnie podziękowali trenerowi Grzegorzowi Dudzie za kilkuletnią współpracę, trud i wysiłek włożony w wychowywanie młodych zawodników.