Gramy z liderem

Napisał Administrator 19.04.2023

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejny mecz o ligowe punkty. Rywalem naszej drużyny będzie lider czwartoligowych zmagań - Flota Świnoujście.

Ze względu na rozgrywany podczas nadchodzącego weekendu na stadionie Gwardii, Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kick Off Cup, którego współgospodarzem są Klub Sportowy Gwardia Koszalin oraz Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin, spotkanie wyjątkowo odbędzie się na stadionie przy ulicy Andersa.

Z pewnością czekają nas wielkie emocje, ponieważ będzie to pojedynek dwóch czołowych zespołów rozgrywek. Nasza drużyna przystąpi do tego meczu zajmując czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czterdziestu ośmiu punktów. Przed tygodniem nasz zespół przymusowo pauzował, ponieważ wyjazdowe spotkanie z Dębem Dębno w pierwotnym terminie zostało odwołane i odbędzie się 17 maja.

Flota plasuje się obecnie na pozycji lidera Kipsta 4 Ligi ZZPN, odnosząc w dwudziestu trzech rozegranych meczach aż dwadzieścia jeden zwycięstw. Jedyne do tej pory porażki Wyspiarze zanotowali w wyjazdowych potyczkach z Bałtykiem Koszalin (jesienią) oraz Polski Cukier Kluczevią Stargard (przed dwoma tygodniami).

W poprzedniej kolejce Flota wygrała na swoim boisku z Raselem Dygowo 3:0. Warto dodać, że drużyna ze Świnoujścia może pochwalić się najlepszą w lidze ofensywą, strzelając w dotychczasowych meczach osiemdziesiąt jeden bramek.

Z całą pewnością będziemy świadkami interesującego spotkania.

Bilety można nabyć na stronie: www.gwardia.panbilet.pl

W dniu meczu kasy będą otwarte od godziny 16:15. Wejście na stadion będzie możliwe tylko od strony ulicy Stawisińskiego.

Początek w sobotę o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Andersa w Koszalinie. Gorąco zapraszamy!

Ostatnie aktualności