Jesień w liczbach. Kto grał najwięcej?

Napisał Administrator 11.12.2018

Jesienią nasz zespół rozegrał osiemnaście meczów o stawkę. Który z zawodników naszej drużyny spędził na boisku najwięcej czasu?

Najwięcej minut na boisku w rundzie jesiennej spędził Dominik Drzewiecki. Napastnik naszego zespołu rozegrał jesienią 1649 minut. Co ciekawe, jest jedynym graczem naszej drużyny, który wystąpił jesienią we wszystkich, osiemnastu spotkaniach, z czego w siedemnastu od pierwszej do ostatniej minuty!

1470 minut rozegrał jesienią kapitan naszej drużyny - Daniel Wojciechowski, 1456 minut - Norbert Dondera, 1418 minut - Bartosz Maciąg, a czołową piątkę zamyka Adrian Hartleb, który rozegrał w rundzie jesiennej 1335 minut.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ilość rozegranych meczów, to obok wcześniej wspomnianego Dominika Drzewieckiego, który jako jedyny wystąpił we wszystkich jesiennych spotkaniach, w 17 meczach wystąpili - Paweł Bednarski, Norbert Dondera, Aleksander Karbowiak i Krystian Przyborowski, w 16 spotkaniach - Bartosz Maciąg i Daniel Wojciechowski, a w 15 pojedynkach - Sebastian Ginter i Adrian Hartleb.