Jesienna frekwencja na stadionie

Napisał Administrator 29.12.2017

Jesienią nasi piłkarze rozegrali przed własną publicznością cztery spotkania o ligowe punkty.

Po awansie do drugiej ligi, na obiekcie przy ulicy Fałata 34 przeprowadzone zostały prace remontowe mające na celu przystosowanie stadionu do drugoligowych wymagań. Szatnie i wieża stadionu przeszły gruntowny remont, z kolei na bieżni stanęły mobilne trybuny mogące pomieścić nieco ponad 900 widzów. 

Jesienią nasz zespół rozegrał przed własną publicznością cztery spotkania. Pierwszy po 23 latach mecz ligowy na poziomie centralnym w Koszalinie, przeciwko Błękitnym Stargard, cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Dość powiedzieć, że w kasach stadionu zostały zaledwie cztery bilety na ten mecz, więc pojedynek oglądał niemal komplet widzów. 

Mecz z GKS 1962 Jastrzębie z wysokości trybun oglądało blisko 750 kibiców, spotkanie ze Zniczem Pruszków - 350 widzów, z kolei pojedynek z ŁKS Łódź ponad 800 kibiców.

Średnio jesienne mecze rozgrywane na stadionie przy ulicy Fałata oglądało ponad 700 widzów. 

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na wiosenne mecze z udziałem naszej drużyny. Nasz zespół rozegra na swoim boisku 10 z 15 spotkań i wsparcie kibiców będzie naszym piłkarzom niezwykle potrzebne.

Pierwsza wiosenna kolejka zostanie rozegrana 3/4 marca. Wówczas podejmiemy Olimpię Elbląg.