Juniorzy starsi z awansem!

Napisał Administrator 23.11.2019

Zespół juniorów starszych naszego klubu zagra wiosną w Lidze Makroregionalnej! W ostatnim jesiennym meczu nasza drużyna ograła na swoim boisku Salos Szczecin, zapewniając sobie drugie miejsce w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

Przed sobotnim meczem wszystko było w nogach podopiecznych Karola Izmajłowicza. Naszej drużynie do awansu wystarczał remis, jednak spotkanie nie ułożyło się po myśli naszego zespołu. Goście dość szybko objęli prowadzenie po precyzyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale głową.

Naszej drużynie udało się wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Najpierw z rzutu karnego nie pomylił się Miłosz Kozioł, a chwilę później po indywidualnej akcji do siatki trafił Kacper Gołojuch. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Mateusz Piotrowski oraz Kordian Błażejczyk i ostatecznie nasz zespół wygrał z Salosem 4:1.

Nasza drużyna zakończyła jesienne rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Juniorów na drugim miejscu. W piętnastu meczach nasz zespół zgromadził czterdzieści punktów, odnosząc trzynaście zwycięstw oraz notując po jednym remisie i porażce.

Wiosną juniorzy starsi naszego klubu zagrają w Lidze Makroregionalnej. Wystąpią w niej po dwie najlepsze drużyny z jesiennych rozgrywek w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim.

Rywalami naszego zespołu będą: Bałtyk Gdynia, KP Starogard Gdański, CWZS Zawisza Bydgoszcz, Lider Włocławek, AP Reissa Poznań, Warta Poznań oraz Bałtyk Koszalin.

Gratulujemy!