Kolejna wysoka wygrana

Napisał Administrator 17.09.2023

Piłkarze naszego zespołu sięgnęli po kolejne ligowe zwycięstwo. W meczu 7. kolejki 4 Ligi ZZPN nasza drużyna wygrała z Mechanikiem Bobolice 8:0 (3:0) i z bilansem bramek 46:1 po siedmiu seriach gier otwiera ligową tabelę.

W zespole z Bobolic zobaczyliśmy na boisku m.in. młodych zawodników wypożyczonych z naszego klubu do Mechanika - Marcela Graczyka oraz Maksymiliana Sobko.

Nasza drużyna objęła prowadzenie w 23. minucie spotkania. Wówczas po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, futbolówka spadła wprost pod nogi Michała Masłowskiego, który precyzyjnym strzałem z okolic "szesnastki" otworzył wynik meczu. Osiem minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową zgrał jeszcze Michał Czarny, a do siatki posłał ją Adrian Cybula. Tuż przed przerwą kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, w wykonaniu Michała Masłowskiego, uderzeniem głową na gola zamienił Mateusz Piotrowski.

Na kolejnego gola kibice zgromadzeni na trybunach stadionu przy ulicy Fałata 34 czekali do 73. minuty. Precyzyjnym strzałem czwartą bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Maćkowski. Po trzech minutach mieliśmy już 5:0. Po dośrodkowaniu Michała Mikołajczyka, mocnym uderzeniem z powietrza na listę strzelców wpisał się wracający po kontuzji Radosław Stępień, dla którego był to oficjalny debiut w naszym zespole.

W 80. minucie po indywidualnej akcji, strzałem w kierunku dalszego słupka bramki gości rezultat podwyższył Oliver Albiński. Kilkadziesiąt sekund później kolejne dośrodkowanie Michała Mikołajczyka, na gola zamienił Cezary Zalewski. Po chwili w polu karnym faulowany był Oliver Albiński, a "jedenastkę" wykorzystał Damian Mosiejko.

Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 8:0 (3:0)

Gole: Masłowski (23.), Cybula (31.), Piotrowski (40.), Maćkowski (73.), Stępień (76.), Albiński (80.), Zalewski (82.), Mosiejko (84., karny)

Skład Gwardii: Kaźmierczak - Tapia (75. Gawron), Czarny, Obst, Mikołajczyk, Piotrowski (65. Mencnarowski), Masłowski (65. Stępień), Szygenda (65. Maćkowski), Smykowski (65. Albiński), Milanowski (65. Mosiejko), Cybula (65. Zalewski).

Ostatnie aktualności

Ostatnie aktualności