Kolejny etap przygotowań

Napisał Administrator 15.07.2018

Nasz zespół wkracza w kolejny etap przygotowań do nowego sezonu. Po dwóch tygodniach treningów na boisku w Sianowie, w niedzielę rano nasi piłkarze wyjechali na tygodniowy obóz do Wałcza.

Za naszą drużyną dwa tygodnie treningów oraz trzy mecze kontrolne - z Błękitnymi Stargard (2:1), Wybrzeżem Biesiekierz (11:1) oraz Regą Trzebiatów (2:0). Obóz przygotowawczy w Wałczu będzie dla naszego zespołu kolejnym etapem przygotowań do rozpoczynających się 11 sierpnia rozgrywek w trzeciej lidze.

W Wałczu nasi piłkarze będą trenować na stadionie miejscowego Orła, ponadto nie zabraknie również m.in. zajęć w hali sportowej, siłowni czy na basenie. 

Podczas zgrupowania nasz zespół będzie pracować zarówno nad przygotowaniem fizycznym, ale także nad taktyką i zgraniem mocno przebudowanej drużyny. Po zakończeniu poprzedniego sezonu w składzie naszego zespołu doszło do wielu zmian, do drużyny prowadzonej przez Tadeusza Żakietę dołączyło przede wszystkim kilku młodych zawodników, m.in. z zespołu juniorów i właśnie integracja drużyny również będzie jednym z celów obozu przygotowawczego w Wałczu.

W trakcie obozu naszych piłkarzy czekają także kolejne mecze kontrolne. W środę nasz zespół zagra w Człopie z okazji 70-lecia istnienia miejscowej Korony. Szczegóły drugiego test-meczu są jeszcze ustalane.

Po powrocie ze zgrupowania nasz zespół będzie kontynuował przygotowania już na swoich obiektach.