Kontrolna wygrana

Napisał Administrator 10.03.2018

W meczu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Darłowie, nasz zespół ograł miejscową Darłovię 5:0.

Pierwotnie nasza drużyna miała w ten weekend rozegrać ligowe spotkanie z Wartą Poznań, jednak podobnie jak wcześniejszy mecz z Olimpią Elbląg, również i ten pojedynek został odwołany i odbędzie się w innym terminie.

Sztab szkoleniowy naszego zespołu miał niewiele czasu na znalezienie sparingpartnera. Ostatecznie nasi pilkarze zagrali w Darłowie z występującą w Koszalińskiej Klasie Okręgowej - Darłovią.

Pojedynek zakończył się wygraną naszej drużyny 5:0 (4:0). Już w piątej minucie rezultat spotkania otworzył Adam Setla. W 20. minucie po zagraniu Roberta Ziętarskiego, futbolówkę do własnej bramki skierował Paweł Krawczyk. W 33. minucie ponownie do siatki trafił Adam Setla, a kilkadziesiąt sekund później na listę strzelców wpisał się Kamil Poźniak (35.).

W drugiej połowie nasz zespół stwarzał sobie kolejne okazje do zdobycia gola, lecz w tej części padła tylko jedna bramka. W 82. minucie dośrodkowanie Norberta Dondery na gola zamienił Robert Ziętarski.

Skład Gwardii: Hartleb (46. Dulewicz) - Bachleda (46. Dondera), Wojciechowski, Baranowski (65. Silski), Maciąg (46. Majtyka) - Mikołajczak (65. Szabat), Shinmura (65. Szwak), Ziętarski, Poźniak, Karbowiak (46. Kwiatkowski) - Setla.