Kontrolnie z Darłovią

Napisał Administrator 29.07.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą przedostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Kolejnym sparingpartnerem naszej drużyny była Darłovia Darłowo. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 1:0 (1:0). Jedyną bramkę w tym meczu tuż przed przerwą strzelił Cezary Zalewski. Wcześniej z prawej strony boiska dośrodkował Maksymilian Boczek, piłkę zgrał jeszcze Daniel Chyła, a napastnik naszej drużyny sprytnie zgubił obrońcę, z bliskiej odległości wpisując się na listę strzelców.

Niestety niepokoi poważnie wyglądająca kontuzja kolana, której na początku drugiej połowy doznał gracz naszego zespołu, Mateusz Bachleda.

Skład Gwardii: Hartleb - Wojciechowski, Wróblewski, Karpiński, Boczek, Bać, Chyła, Szymański, Myśliński, Koziński, Zalewski. Grali również: Turkacz - Palkowski, Burski, Ryczowski, Bachleda, Szulc, Pawlak, Walaszczyk, Dubielewicz.