Ligowe ostatki

Napisał Administrator 25.11.2023

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają ostatni w tym roku mecz o ligowe punkty. W spotkaniu 17. kolejki 4 Ligi ZZPN, nasza drużyna podejmie Odrę Chojna.

Beniaminek zmagań plasuje się obecnie na jedenastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Zespół prowadzony przez byłego napastnika takich klubów jak Pogoń Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Górnik Łęczna czy Chojniczanka Chojnice - Macieja Ropiejkę, odniósł do tej pory pięć zwycięstw, zanotował trzy remisy oraz poniósł osiem porażek. 

Odra prezentuje w ostatnich tygodniach wysoką formę, odnosząc w siedmiu spotkaniach - pięć wygranych oraz notując po jednym remisie i porażce. 

Nasz zespół przystąpi do tego meczu zajmując w ligowej tabeli drugie miejsce z dorobkiem 43 punktów. W dotychczasowych spotkaniach nasza drużyna odniosła czternaście zwycięstw oraz zanotowała po jednym remisie i porażce.

Początek meczu w sobotę o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. Gorąco zapraszamy!

Uwaga! Odwołane zostało zaplanowane na sobotę ligowe spotkanie w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego, w którym Gwardia I miała podejmować FASE Szczecin. Mecz odbędzie się w innym terminie.