Ligowy weekend naszych drużyn

Napisał Administrator 14.11.2023

Jesienne rozgrywki powoli dobiegają końca. Podczas minionego weekendu nasze drużyny rozegrały kolejne mecze o ligowe punkty.

Pierwszy zespół naszego klubu zapisał na swoim koncie kolejny komplet punktów, ogrywając na stadionie przy ulicy Fałata - Inę Goleniów 2:0. Obie bramki dla naszej drużyny, po strzałach z rzutów karnych, zdobył Mateusz Piotrowski.

Nie odbył się zaplanowany na niedzielę mecz rezerw naszego klubu, w którym nasz zespół miał zagrać na wyjeździe z Derbami Karścino. Gospodarze stawili się na zawody w zaledwie pięcioosobowym składzie. Po regulaminowych piętnastu minutach oczekiwania, arbiter odgwizdał zakończenie spotkania.

Kolejne spotkania rozegrały nasze zespoły występujące w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Gwardia I ograła na koszalińskim euroboisku - MKP Szczecinek 4:0. Dwa gole strzelił Piotr Orłowski, po jednym trafieniu zanotowali Szymon Pańczyszyn i Michał Karasiński. Gwardia II uległa na wyjeździe Kotwicy Kołobrzeg 0:3.

Trampkarze młodsi rywalizowali na wyjeździe z Arkonią II Szczecin. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 12:1. Po trzy gole strzelili Hubert Łotysz i Patryk Dorawa, po dwa trafienia zanotowali Ksawery Soszyński oraz Miłosz Stencel, na listę strzelców wpisali się również Daniel Cieślak i Antoni Kaźmierczak.

Kolejne spotkanie w ligowych zmaganiach rozegrał nasz zespół występujący w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego. Nasza drużyna podejmowała na swoim boisku AP Kotwica Kołobrzeg. Piłkarze obu drużyn stworzyli ciekawe widowisko, ostatecznie z wygranej cieszyli się goście, zwyciężając 6:8. Trzy gole dla naszego zespołu strzelił Oliwier Rusiniak, po jednym trafieniu zanotowali Maciej Plonder, Aleksander Wołodkowicz oraz Julian Zwoliński.
 
Podczas minionego weekendu kolejne mecze rozegrały także nasze zespoły występujące w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego. Gwardia I ograła Osadnika Myślibórz 6:2. Po dwa gole strzelili Jan Pogroszewski i Colin Grzeszczyk, na listę strzelców wpisali się również Hubert Skwierawski oraz Jakub Wielg. 
 
Gwardia II wygrała z Sokołem Pyrzyce 8:1. Dwukrotnie do siatki trafił Michał Śmiałkowski, po jednym trafieniu zanotowali Kacper Grzybowski, Adam Wiechowski, Alan Stawicki-Ignaczak, Bartek Żmuda-Trzebiatowski, Igor Soćko oraz Antek Dyś.
 
Nasza drużyna występująca w Regionalnej Lidze Młodzika rywalizowała na wyjeździe ze Zrywem Kretomino. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0.