ZARZĄD KLUBU:

Jarosław Burzak - Prezes Zarządu
e-mail: j.burzak@gwardia-koszalin.pl

Piotr Starnawski - Wiceprezes Zarządu
e-mail: p.starnawski@gwardia-koszalin.pl

Ireneusz Bazgier - Wiceprezes Zarządu
e-mail: i.bazgier@gwardia-koszalin.pl

Wiesław Madej - Sekretarz
e-mail: w.madej@gwardia-koszalin.pl

Mirosław Świrko - Skarbnik
e-mail: m.swirko@gwardia-koszalin.pl

Jakub Talewski - Członek Zarządu
e-mail: j.talewski@gwardia-koszalin.pl

Zbigniew Skrzycki - Członek Zarządu
e-mail: z.skrzycki@gwardia-koszalin.pl

Ryszard Świętoń - Członek Zarządu
e-mail: r.swieton@gwardia-koszalin.pl

Jarosław Kosiński - Członek Zarządu
e-mail: j.kosinski@gwardia-koszalin.pl

Waldemar Smoła - Członek Zarządu
e-mail: w.smola@gwardia-koszalin.pl

Komisja Rewizyjna:

Paweł Bryła - Przewodniczący
Sylwester Gad - Członek Komisji
Konstanty Nosal - Członek Komisji