Minimalna porażka z Bytovią

Napisał Administrator 30.01.2018

Piłkarze naszej drużyny mają za sobą kolejny mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Nasz zespół zmierzył się w Słupsku z pierwszoligową Drutex-Bytovią Bytów. Pojedynek zakończył się wygraną jedenastej ekipy zaplecza ekstraklasy 1:0. O losach meczu zadecydowała akcja z końcówki spotkania. W 80. minucie Aleks Hendryk dograł futbolówkę do Maksymiliana Hebla, który zdobył jedyną bramkę w tym meczu. Wcześniej każda ze stron miała swoje szanse, lecz bramkarze obu drużyn zachowywali czyste konto.

W naszym zespole wystąpili m.in. wracający do drużyny po testach w pierwszoligowej Pogoni Siedlce - Kamil Poźniak oraz testowany napastnik, reprezentujący ostatnio barwy Ruchu Chorzów - Adam Setla.

Teraz przed naszymi piłkarzami pracowity okres. W środę o godzinie 19.00 podopieczni Tadeusza Żakiety zagrają w Ustroniu Morskim z miejscową Astrą. W piątek, również w Ustroniu Morskim, nasza drużyna zmierzy się z trzecioligowym GKS Przodkowo.

Dzień później nasz zespół uda się na tygodniowy obóz przygotowawczy do Polic, gdzie obok kontynuowania ciężkiej pracy nad formą, zagra także kontrolnie ze Świtem Skolwin, Chemikiem Police, a w drodze powrotnej z Błękitnymi Stargard.