Młodzież grała o punkty

Napisał Administrator 09.11.2022

W ostatnich dniach kolejne mecze o ligowe punkty rozegrały nasze drużyny młodzieżowe. Bilans naszych zespołów to sześć wygranych w sześciu meczach.

W środę zaległy mecz w rozgrywkach wojewódzkich rozegrali nasi juniorzy starsi. Nasza drużyna ograła AP Kotwica Kołobrzeg 4:2. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Marcel Graczyk, a jednego gola dołożył Joachim Nowicki.

Pozostałe nasze zespoły o ligowe punkty rywalizowały w weekend. Juniorzy młodsi ograli na swoim boisku lidera zmagań - Żaki Szczecin 3:0. Do siatki trafili Piotr Orłowski, Dawid Mazurek i Adrian Rydzyński.

Komplet zwycięstw skompletowali trampkarze starsi, którzy wygrali w meczu derbowym z Bałtykiem Koszalin 3:2. Na listę strzelców wpisali się Tomasz Saramak, Krzysztof Szredziński oraz Adrian Parol. Z kompletem wygranych nasz zespół zakończył jesienne zmagania na szczeblu wojewódzkim na pierwszej pozycji w tabeli i oczekuje na mecze barażowe o awans do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U15.

W Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego, Gwardia I podejmowała Akademię Pogoń Szczecin. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 1:0 po golu Daniela Cieślaka.

W weekend kolejne mecze rozegrały nasze zespoły młodzików występujące w zmaganiach regionalnych. Gwardia I ograła Wieżę Postomino 2:1, a Gwardia II wygrała z Victorią Sianów 10:0.