Młodzież grała o punkty

Napisał Administrator 06.06.2019

W ostatnich dniach o ligowe punkty walczyły również drużyny młodzieżowe naszego klubu.

Juniorzy starsi ograli na wyjeździe MKP Szczecinek 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelili Dawid Pietrzykowski, Marcin Dubielewicz, Wojciech Kowalczyk oraz Paweł Balicki.

Po wygraną sięgnęli również juniorzy młodsi. Nasz zespół ograł na swoim boisku Prawobrzeże Szczecin 7:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper Umiński, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Paluszkiewicz, Dawid Wardak, Jakub Hencel, Jakub Kucab i Paweł Muzyka.

Nie odbył się mecz trampkarzy starszych z Energetykiem Gryfino. Nasz zespół zwyciężył walkowerem.

Dwa spotkania rozegrali w ostatnich dniach trampkarze młodsi. W sobotę nasza drużyna ograła AP Kotwica Kołobrzeg 5:1. Dwie bramki na swoim koncie zapisał Sebastian Kulczyk, ponadto do siatki trafili również Jan Szuplak, Kacper Brandt oraz Paweł Kosmalski.

We wtorek nasz zespół zmierzył się z Prawobrzeżem Szczecin. Po zaciętym meczu padł remis 2:2. Na listę strzelców wpisali się Paweł Kosmalski i Kacper Brandt.

W Czaplinku o ligowe punkty walczyli nasi młodzicy. W meczu młodzików starszych nasz zespół wygrał z Irasem 4:0 po golach Olka Śliwowskiego, Bartka Pawlewicza, Michała Karasińskiego i Joachima Nowickiego, z kolei w spotkaniu młodzików młodszych zwyciężyli gospodarze 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili Jakub Czudowski i Jakub Szubstarski.