Młodzież grała o punkty

Napisał Administrator 07.11.2017

Podczas minionego weekendu o ligowe punkty walczyły również nasze drużyny młodzieżowe.

W sobotę nasze zespoły juniorskie podejmowały swoich rówieśników z Chemika Police. Obu spotkaniom towarzyszyły ogromne emocje. Juniorzy starsi naszego klubu prowadzili w meczu z policzanami już 2:0 po golach Wojciecha Kowalczyka i Jakuba Jarosika, jednak jeszcze przed przerwą goście zdołali doprowadzić do wyrównania. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem gola na wagę zwycięstwa strzałem głową zdobył Kacper Kowalewski.

Losy spotkania zdołali odwrócić również juniorzy młodsi. Nasz zespół przegrywał w meczu z Chemikiem 0:1, jednak trafienia Kacpra Płachty i Krystiana Kruka dały naszej drużyny cenną wygraną nad wiceliderem rozgrywek.

Grali także trampkarze. Ważne zwycięstwo nad AP Reissa Szczecinek odniósł rocznik 2003. Nasz zespół ograł rywala 2:1 po golach Jakuba Kucaba i Marcela Machcińskiego. Nie powiodło się niestety ich młodszym kolegom, którzy ulegli dominującej w wojewódzkich rozgrywkach AP Pogoń Szczecin 0:14.

Mecze naszych drużyn występujących w Koszalińskiej Lidze Młodzików przeciwko Irasowi Czaplinek zostały przełożone na inny termin.

W zmaganiach regionalnych kolejne spotkanie rozegrała Gwardia II, która podejmowała UKS Sława Jedynka Sławno. Podopieczni Łukasza Drożdżala rozegrali zacięty pojedynek ze starszymi o 2-3 lata rywalami, ulegając 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Mielguj i Paweł Szczur. Mecz Gwardii I z UKS Orlik Darłovia Darłowo został przełożony na inny termin.