Nieważne, ile razy upadasz. Ważne, ile razy wstajesz

Napisał Administrator 23.05.2018

W najbliższą sobotę nasi piłkarze rozegrają ostatni w tym sezonie mecz na swoim boisku.

Po 23 latach nieobecności na ligowym szczeblu centralnym, przygoda z drugą ligą trwała zaledwie jeden sezon. Z pewnością był to czas radości i wzruszeń, szczególnie po wyjazdowej wygranej w pierwszym meczu sezonu nad spadkowiczem z pierwszej ligi - Zniczem Pruszków czy zwycięstwie w długo oczekiwanym spotkaniu na swoim boisku nad Błękitnymi Stargard.

Niestety, był to również bardzo trudny okres, począwszy od walki o uzyskanie licencji, grę na wyjazdach przez niemal całą rundę jesienną, po niepowodzenia w rundzie wiosennej i utratę możliwości utrzymania. 

Przed rozpoczęciem rozgrywek każdy z Nas wiedział, że druga liga będzie wyzwaniem. Wyzwaniem, które warto podjąć, by spróbować swoich sił na ogólnopolskim szczeblu i walczyć - dla klubu, miasta oraz kibiców. Niestety, to okazało się za mało, by w tym sezonie zapewnić sobie utrzymanie w drugiej lidze.

Z pewnością jest to dla Klubu trudny czas, jednak z każdego niepowodzenia trzeba wyciągać wnioski i dążyć do dalszego rozwoju.

Nieważne, ile razy upadasz. Ważne, ile razy wstajesz i ponownie podejmujesz rękawicę.

W tym duchu zapraszamy już w najbliższą sobotę na ostatni w tym sezonie mecz ligowy naszej drużyny na stadionie przy ulicy Fałata 34. Pokażmy, że mimo wszystko, jesteśmy z Klubem na dobre i na złe i nawet w tych trudniejszych momentach potrafimy się zjednoczyć i wspierać zespół w boiskowej walce.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Przed nami ostatni mecz na swoim boisku. Spotkajmy się na stadionie. Bądźmy Razem!

Mecz ze Stalą Stalowa Wola rozpocznie się o godzinie 17.00. Gorąco zapraszamy!