Oficjalna zgoda na grę na swoim stadionie

Napisał Administrator 13.11.2017

Nasz klub otrzymał oficjalny komunikat wyrażający zgodę na grę naszego zespołu na stadionie przy ulicy Fałata 34.

Przypomnijmy, ze względu na prace prowadzone na obiekcie, pierwszych czternaście spotkań bieżącego sezonu nasi piłkarze rozgrywali na boiskach rywali. Pierwszy w tym sezonie mecz na swoim boisku podopieczni Tadeusza Żakiety rozegrali 28 października przeciwko Błękitnym Stargard.

W sobotę nasza drużyna podejmowała lidera zmagań - GKS 1962 Jastrzębie, a dziś nasz klub otrzymał oficjalne pismo od Polskiego Związku Piłki Nożnej, wyrażające zgodę na rozgrywanie meczów na stadionie imienia Stanisława Figasa w sezonie 2017/18.

W komunikacie czytamy: w nawiązaniu do wniosku Klubu o wyrażenie zgody na rozgrywanie meczów o Mistrzostwo II ligi w sezonie 2017/2018 na Stadionie Stanisława Figasa w Koszalinie, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, po przeanalizowaniu raportu ekspertów ds. Infrastruktury oraz delegatów meczowych PZPN, informuje, że przychyla się do wniosku Klubu.

Jeszcze w tym roku nasi piłkarze dwukrotnie wystąpią przed koszalińską publicznością. W najbliższą sobotę nasz zespół podejmie Znicz Pruszków, a w niedzielę, 26 listopada, do Koszalina zawita ŁKS Łódź.