Pierwszy mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 28.01.2023

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Pierwszym sparingpartnerem naszej drużyny był trzecioligowy zespół Błękitnych Stargard. Mecz zakończył się wygraną rywali 3:1 (2:0). W 13. minucie pierwszego gola dla gospodarzy po strzale z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Zdunek. W 38. minucie rezultat podwyższył Jakub Stawski.

W 61. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Milanowski, a głową futbolówkę do siatki posłał Mateusz Piotrowski. Cztery minuty później trzecią bramkę dla Błękitnych zdobył Bartłomiej Makowski.

Skład naszej drużyny:

I połowa: Kaźmierczak - Walaszczyk, Pierzchała, Mosiejko, Karpiński, Maćkowski, Chromiński, Masłowski, Gawron, Smykowski, Cempa.

II połowa: Pasterczyk - Tapia, Wojciechowski, zawodnik testowany, Koziński, Szygenda, Piotrowski, Milanowski, Boczek, Szymański, Zalewski.

W kolejnym meczu kontrolnym, który odbędzie się w przyszłą sobotę, na koszalińskim euroboisku zagramy z GKS Manowo.

Na zdjęciu: Podczas zimowych przygotowań nasza drużyna rozegrała m.in. grę wewnętrzną.