Pierwszy mecz sparingowy za nami

Napisał Administrator 16.07.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas letnich przygotowań. Sparingpartnerem naszej drużyny był Mechanik Bobolice.

Mecz został rozegrany na stadionie w Manowie. Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania w mocno młodzieżowym składzie, bowiem z różnych względów w składzie naszego zespołu (kontuzje, wyjazdy) zabrakło kilku bardziej doświadczonych zawodników. Na boisku zobaczyliśmy m.in. kilku młodych graczy z drużyny juniorów, dla których był to pierwszy występ w zespole seniorskim.

Mecz został rozegrany w systemie 3x30 minut i zakończył się wygraną naszej drużyny 4:3 (1:1, 0:1, 3:1). W pierwszej tercji gola dla naszego zespołu strzelił Wiktor Sawicki, w ostatniej odsłonie dwukrotnie do siatki trafił Bartosz Stankiewicz, a rezultat ustalił Cezary Wtorkiewicz.

W środę w Płotach zagramy z trzecioligowymi Błękitnymi Stargard.

Skład Gwardii: Turkacz - Walaszczyk, Wróblewski, Cieśliński, Bachleda, Pawlak, Ryczowski, Kozioł, Boczek, Dubielewicz, Sawicki. Grali również: Hencel, Skoczyk - Pająk, Wojciechowski II, Wtorkiewicz, Maj, Pec, Stankiewicz, Zalewski.