Pierwszy sparing za nami

Napisał Administrator 13.01.2021

W prawdziwie zimowej scenerii rozegrali pierwszy mecz kontrolny piłkarze naszego zespołu. Rywalem naszej drużyny był Bałtyk Koszalin.

Choć spotkanie rozpoczęło się na zielonej jeszcze nawierzchni koszalińskiego euroboiska, to wraz z upływającym czasem i intensywniejszymi opadami śniegu, warunki do gry stawały się coraz trudniejsze.

Mecz zakończył się remisem 4:4 (1:1). W pierwszej połowie gola dla naszej drużyny strzelił Marcel Ziemann, z kolei po przerwie na listę strzelców wpisali się Szymon Chać, Daniel Chyła oraz Gabriel Szygenda.

Szansę gry w tym meczu otrzymali m.in. zawodnicy zespołu juniorów - Mateusz Wróblewski, Paweł Balicki, Cezary Zalewski oraz Jakub Hencel czy występujący jesienią na wypożyczeniu w Leśniku Manowo - Marcin Dubielewicz.

Skład Gwardii: Skoczyk - Bachleda, Krauze, Czyżewski, Pytlewski, Ziemann, Wróblewski, Bać, Hendryk, Balicki, Dubielewicz. Grali również: Hencel - Walaszczyk, Maciąg, Chyła, Silski, Chać, Szygenda, Zalewski, Gross, Boczek, Sulima.