Pierwszy sparing za nami

Napisał Administrator 24.07.2021

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Regą Trzebiatów. Rozgrywane w trzech tercjach po 30 minut spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 4:0.

Już w drugiej minucie, po podaniu Mateusza Bachledy, piłkę do siatki posłał Daniel Chyła. Kolejne bramki w tym meczu strzelił Cezary Zalewski. Dwa trafienia napastnik naszej drużyny zanotował w drugiej tercji, wykorzystując podania Mateusza Sochy i zawodnika testowanego, ustalając rezultat w trzeciej odsłonie, po szybkiej kontrze i dograniu Marcina Dubielewicza.

We wtorek nasz zespół zagra kontrolnie z Błękitnymi Stargard.

Skład Gwardii:

I tercja: Hartleb - Wojciechowski, Czyżewski, Maciąg, Kozioł, Bachleda, Chyła, Pawlak, Wróblewski, Dubielewicz, Sawicki.

II tercja: Hartleb - Wojciechowski, zawodnik testowany, Maciąg, Bachleda, zawodnik testowany, Chyła, Socha, zawodnik testowany, Zalewski, Sawicki.

III tercja: Hartleb - Pawlak, Wróblewski, zawodnik testowany, Czyżewski, Kozioł, zawodnik testowany, Socha, zawodnik testowany, Dubielewicz, Zalewski.