Piłka nożna dla mieszkańców Koszalina. Emocji nie brakowało!

Napisał Administrator 04.12.2017

Za nami impreza sportowa pn. Piłka nożna dla mieszkańców Koszalina.

Organizatorami zabawy były Klub Sportowy Gwardia Koszalin oraz Urząd Miejski w Koszalinie. Impreza miała na celu popularyzację piłki nożnej zarówno wśród osób dorosłych, jak i w gronie dzieci i młodzieży. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Ci nieco starsi uczestnicy imprezy brali udział w turnieju piłki nożnej. W zmaganiach wzięło udział osiem drużyn. W pierwszej fazie rywalizacja odbywała się w dwóch, czterozespołowych grupach. Najlepsze dwie drużyny z każdej z nich walczyły w półfinałach.

Ostatecznie po wygraną w turnieju sięgnął zespół Hektorki, po zwycięstwie w finale dopiero po konkursie rzutów karnych z Oldbojami. Trzecie miejsce zajął Sztorm, czwarte - Młode Wilki.

Najmłodsi uczestnicy zabawy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach piłkarskich prowadzonych przez zawodników drugoligowej drużyny naszego klubu.

Imprezę oficjalnie zakończyli prezydent Koszalina - Piotr Jedliński, prezes Gwardii - Jarosław Burzak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Koszalinie - Mirosław Skórka oraz główny specjalista w Referacie Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Koszalinie - Jerzy Krauze.