Piłkarskie półkolonie z Gwardią. Trwa kolejny turnus!

Napisał Administrator 17.07.2018

Rozpoczął się kolejny turnus piłkarskich półkolonii z Gwardią Koszalin. Świetnie spędzonego czasu ze znakomitymi ludźmi nie brakuje!

Podczas piłkarskich półkolonii z Gwardią Koszalin dzieci spędzają czas pracowicie, aktywnie, rozwijają swoje zdolności fizyczne oraz nawiązują nowe znajomości ze swoimi rówieśnikami. Podczas sportowych zajęć, które odbywają się w popularnym "balonie" przy ulicy Sportowej, nie brakuje ćwiczeń czysto piłkarskich, jak i konkursów, gier i zabaw integracyjnych. 

Dodatkowymi atrakcjami są wyjścia do kina, na basen, do Parku Linowego czy Fly Parku. A wszystko pod opieką znakomitych trenerów i animatorów!

Trwa właśnie trzeci turnus naszych półkolonii. Przed nami jeszcze dwa, w dniach 23-27.07 oraz 6-10.8. Na ostatni turnus nie ma już wolnych miejsc, te pozostały jeszcze na turnus, który odbędzie się 23-27 lipca.

Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu dla swojego dziecka i chcesz, by nie był to czas stracony, a pełen świetnej zabawy, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Cena turnusu to 500 złotych. W cenie znajdują się wszystkie bilety wstępu, drugie śniadanie, obiad oraz napoje.

Zapisy i więcej informacji: 600 411 228 oraz 889 129 991.

Zapraszamy!