Piłkarz Roku 2017 w województwie zachodniopomorskim. Ruszył plebiscyt

Napisał Administrator 11.01.2018

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie na Piłkarza Roku 2017 w województwie zachodniopomorskim.

Już po raz kolejny Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej wspólnie z portalem Ligowiec.net oraz Głosem Koszalińskim i Głosem Szczecińskim, organizują plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego.

W każdej z klas rozgrywkowych zostaną wybrani najlepsi oraz najpopularniejsi piłkarze. 

- Zależy nam, żeby w plebiscycie mieli okazję zaistnieć także zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych. Dzięki naszej zabawie mogą zaprezentować się szerszej publiczności. Udział w plebiscycie to dla nich doskonała okazja do wypromowania się. Zwieńczeniem Plebiscytu tradycyjnie już będzie „Bal Piłkarza”. Piłkarze ekstraklasy siedzą stolik w stolik z zawodnikami z klasy B. Na parkiecie zawodowcy bawią się z amatorami. Plebiscyt integruje środowisko piłkarskie – przekonuje Jan Bednarek, pomysłodawca plebiscytu i Balu Piłkarza, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród zawodników drugoligowych nominowani do udziału w plebiscycie zostali m.in. gracze naszego klubu - Adrian Hartleb i Kamil Poźniak.

Głosować można m.in. za pomocą SMS-ów, facebooka oraz poprzez kliknięcie. By zagłosować na zawodników naszego zespołu Kliknij tutaj i wybierz jedną z opcji

Oddać swój głos można również za pomocą portalu Ligowiec.net. Kliknij tutaj, by zagłosować

Głosowanie potrwa do 31 stycznia. Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbędzie się podczas corocznego Balu Piłkarza, 16 lutego w Hotelu Dobosz w Policach.

fot. Jacek Wójcik/Głos Koszaliński