Podział punktów w Rybniku

Napisał Administrator 30.09.2017

W meczu otwierającym 11. kolejkę drugiej ligi, nasz zespół podzielił się punktami ROW-em 1964 Rybnik.

Nasz zespół przystąpił do tego meczu po dwóch kolejnych remisach - z Rozwojem Katowice i Legionovią Legionowo, z kolei gospodarze wygrali przed tygodniem dość niespodziewanie na wyjeździe z GKS Bełchatów.

Podopieczni Rolanda Buchały byli stroną przeważającą, lecz między słupkami bramki naszej drużyny znakomicie spisywał się Adrian Hartleb. Bramkarz naszego zespołu udanie interweniował po strzałach Sebastiana Siwka i Sebastiana Musiolika. W naszej drużynie na bramkę rywala groźnie strzelał Przemysław Brzeziański, jednak futbolówka minimalnie minęła światło bramki.

Na początku drugiej połowy "Brzezian" znalazł się doskonałej sytuacji, lecz napastnikowi naszego zespołu nie udało się z bliskiej odległości skierować futbolówki do siatki. Gospodarze odpowiedzieli znakomitą sytuacją Pawła Jaroszewskiego, jednak gracz miejscowych przegrał pojedynek z Adrianem Hartlebem.

ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 0:0

Skład Gwardii: Hartleb - Januszkiewicz, Wojciechowski, Stańczyk, Majtyka - Szubert, Shinmura, Przyborowski (61. Baranowski), Poźniak, Kwiatkowski (74. Sopel) - Brzeziański (90. Łysiak)

fot. archiwum Gwardia Koszalin