Pojedynek z liderem

Napisał Administrator 10.11.2017

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. Do Koszalina przyjedzie lider drugoligowych rozgrywek - GKS 1962 Jastrzębie.

Dla naszej drużyny będzie to dopiero drugi w tym sezonie mecz na swoim boisku. Po Błękitnych Stargard, tym razem do naszego miasta przyjedzie lider rozgrywek - GKS 1962 Jastrzębie.

Najbliższy rywal naszego zespołu, podobnie jak nasza drużyna, jest tegorocznym beniaminkiem na tym szczeblu. Ekipa prowadzona przez Jarosława Skrobacza jest rewelacją drugoligowych zmagań, odnosząc w szesnastu rozegranych meczach aż dziesięć zwycięstw, będąc jednocześnie także z 28 strzelonymi bramkami najskuteczniejszym zespołem rozgrywek.

Bilans GKS 1962 uzupełniają również cztery remisy i dwie porażki - poniesione w spotkaniach z Garbarnią Kraków i Wartą Poznań. 

Najbardziej znanym zawodnikiem w kadrze drużyny z Górnego Śląska jest Kamil Adamek. 28-letni napastnik ma za sobą występy w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Koronie Kielce czy Wigrach Suwałki, gdzie w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach strzelił dwanaście bramek. W tym sezonie w pięciu dotychczasowych występach trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Najepszym strzelcem GKS 1962 jest autor siedmiu goli - Kamil Jadach. Po cztery bramki zdobyli Daniel Szczepan i Farid Ali.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. 

Przypominamy! Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie w piątek w kasach stadionu przy wejściu od ulicy Fałata, a nie jak pierwotnie planowano w salce konferencyjnej przy Pubie Kibica. Godzina rozpoczęcia sprzedaży pozostaje bez zmian. Zapraszamy od godziny 16.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ceny biletów to 12 złotych (normalny) oraz 6 złotych (ulgowy). Do nabycia biletu ulgowego uprawnione są: kobiety, dzieci w wieku od 7 do 18 lat po okazaniu legitymacji szkolnej, studenci za okazaniem legitymacji studenckiej oraz emeryci i renciści powyżej 65 roku życia.

Dzieci do lat 7 oraz niepełnosprawni poruszający na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunem (na obiekcie znajdują się trzy miejsca dla wózków inwalidzkich) – wstęp bezpłatny.