Porażka w Kleczewie

Napisał Administrator 14.04.2019

Niestety nie udało się piłkarzom naszego zespołu przełamać złej passy i sięgnąć w Kleczewie po bardzo cenne punkty. Nasza drużyna uległa miejscowemu Sokołowi 1:3.

Gospodarze objęli prowadzenie już po sześciu minutach gry. W zamieszaniu pod bramką naszej drużyny piłkę do siatki posłał Mikołaj Pingot.

Początek drugiej połowy miał bliźniaczy przebieg. Już sześć minut po wznowieniu gry, ponownie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Pingot, celnie uderzając głową po dośrodkowaniu Jakuba Dębowskiego.

W 78. minucie kontaktową bramkę strzelił Dominik Drzewiecki, co jeszcze wlało w naszych piłkarzy nadzieję na wywiezienie z Kleczewa choćby punktu. Tuż przed końcowym gwizdkiem po szybkiej kontrze trzeciego gola dla miejscowych strzelił jednak Jakub Antosik.

- Zasłużona wygrana gospodarzy, choć był moment po zdobyciu bramki na 1:2, gdzie wydawało się, że jeszcze zaświeci dla na słońce, ale niestety nadzialiśmy się na kontrę i ta trzecia bramka ustaliła wynik meczu. Chcieliśmy, ale ponownie czegoś zabrakło. Szukamy tych punktów, ciężkie dni i mecze przed nami. Walka o utrzymanie będzie toczyć się do końca. Nam punkty są bardzo potrzebne, jak rybie woda - mówił na pomeczowej konferencji szkoleniowiec naszej drużyny, Tadeusz Żakieta.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera, Wojciechowski, Stańczyk, Szwak (73. Gołojuch), Bachleda (61. Wasilewski), Silski, Piotrowski (68. Drzewiecki), Ginter (74. Szczypek), Szygenda, Cybula.