Porażka z Polonią

Napisał Administrator 17.11.2019

Porażką zakończyli ligowe zmagania w rundzie jesiennej gracze naszego zespołu. Nasza drużyna uległa na swoim boisku Polonii Środa Wielkopolska 1:3.

Spotkanie ułożyło się po myśli gości. Już w 2. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jakuba Wilka, pechowo piłkę do własnej bramki posłał Krystian Krauze. W kolejnych minutach przewaga należała do przyjezdnych, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce naszego zespołu. W odpowiedzi z dalszej odległości strzelał Szymon Chać.

W 31. minucie piłkę z autu mocno wrzucił Bartosz Maciąg, a w zamieszaniu pod bramką gości do siatki skierował ją Sebastian Ginter. Pięć minut później podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego ponownie objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Wilk, w powstałym zamieszaniu futbolówka odbiła się od słupka, a następnie od nadbiegającego Marcina Kursa i wpadła do bramki. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla przyjezdnych strzelił Adrian Szynka.

Po zmianie stron nasz zespół dążył do zmiany niekorzystnego rezultatu, a goście szukali swoich okazji w szybkich kontrach. W naszej drużynie bliski zdobycia gola był Sebastian Ginter, jednak piłka po strzale zawodnika naszego zespołu minimalnie minęła światło bramki.

Skład Gwardii: Pędziwiatr - Kurs (67. Miętek), Wojciechowski, Krauze, Maciąg, Mateusz Bachleda, Silski (46. Bać), Piotrowski, Ginter, Chać (55. Szygenda), Sulima (46. Hendryk).