Porażka ze Świtem

Napisał Administrator 02.06.2019

Wysokiej wyjazdowej porażki doznali w niedzielę piłkarze naszego zespołu. Nasza drużyna uległa na wyjeździe Świtowi Szczecin 0:5.

Gospodarze dość szybko ułożyli sobie spotkanie na swoją korzyść. Już w piątej minucie rezultat meczu otworzył Szymon Emche. Pięć minut później po szybkiej kontrze, w sytuacji sam na sam z bramkarzem naszego zespołu nie pomylił się Paweł Krawiec.

W 14. minucie w polu karnym naszej drużyny doszło do sporego zamieszania, po którym mocno z powietrza uderzył Mateusz Kosacki, a futbolówka wylądowała pod poprzeczką bramki naszego zespołu.

Na początku drugiej połowy nasi gracze szukali swoich szans do strzelenia gola, jednak tego dnia zdecydowanie bardziej skuteczni byli gospodarze. W 68. minucie swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Paweł Krawiec, a w 80. minucie rezultat spotkania ustalił aktywny Adam Nagórski.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera (46. Szwak), Wojciechowski, Stańczyk, Maciąg, Karbowiak (46. Gołojuch), Piotrowski, Bednarski, Ginter (76. Wasilewski), Szygenda, Drzewiecki (46. Cybula).