Pożegnanie z pucharem

Napisał Administrator 27.11.2022

Na 4. rundzie zmagań zakończyli swój udział w rozgrywkach o Puchar Polski ZZPN nasi juniorzy starsi. Nasza drużyna rywalizowała na koszalińskim euroboisku z występującą w klasie okręgowej Vimobilią Będzino. Mecz zakończył się wygraną rywali 1:2 (0:2).

Od pierwszego gwizdka byliśmy świadkami wyrównanego widowiska, rozgrywanego w dość w szybkim tempie. Między słupkami znakomicie spisywali się jednak bramkarze obydwu drużyn. W naszym zespole swoje szanse do strzelenia gola mieli m.in. Miłosz Czadrowski, Marcel Graczyk, Artur Simonchuk czy Oleksandr Kliuiko.

Tuż przed przerwą nasza drużyna nie ustrzegła się dwóch błędów, po których dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Wiśniewski.

W 70. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym gości doszło do sporego zamieszania, w którym dobrze odnalazł się Cezary Pająk, strzelając kontaktową bramkę dla naszej drużyny. W końcowych minutach nasi młodzi gracze szukali swoich szans do wyrównania, jednak rezultat nie uległ już zmianie.

Skład Gwardii JS: Fidór (20. Gołuchowski) - Celiński, Mazurek, Pająk (80. Cypun), Goździk, Orłowski (46. Mazur), Nowicki, Simonchuk (55. Marszałek), Kliuiko (55. Karasiński), Graczyk, Czadrowski (46. Herezhun).