Premierowy mecz w Centralnej Lidze Juniorów

Napisał Administrator 06.03.2023

Pierwszy, historyczny mecz w zmaganiach Centralnej Ligi Juniorów za naszym zespołem!

W sobotę nasza drużyna rozpoczęła grę w Centralnej Ligi Juniorów U15. W pierwszym spotkaniu nasz zespół podejmował na swoim boisku Lecha Poznań.

Rywalizacja z najlepszymi drużynami w kraju to dla naszych młodych zawodników bezcenne doświadczenie. Możliwość spotkania z futbolem na najwyższym poziomie.

Już w pierwszym meczu nasz zespół zmierzył się z Lechem Poznań, sięgającym regularnie po tytuły Mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych, jak mistrzostwo kraju do lat 15 z ubiegłego sezonu.

Mecz zakończył się wygraną zespołu z Wielkopolski 3:0 (1:0). W 28. minucie gola dla gości strzelił Wojciech Szymczak. W drugiej połowie do siatki trafili Patryk Prajsnar (62.) i Gracjan Nicpoń (78.)

Przed naszą drużyną kolejne spotkania, kolejne bezcenne doświadczenia. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Warta Poznań.

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych meczach!