Radosław Mikołajczak w "11" kolejki

Napisał Administrator 20.11.2017

Zawodnik naszego klubu - Radosław Mikołajczak znalazł się w "jedenastce" 18. kolejki rozgrywek drugiej ligi wg tygodnika Piłka Nożna.

Skrzydłowy naszego klubu strzelił jedną z bramek w zremisowanym 2:2 spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Radosław Mikołajczak wpisał się na listę strzelców w 47. minucie meczu, wykorzystując podanie Krystiana Przyborowskiego i trafiając do siatki po strzale w kierunku dalszego słupka bramki strzeżonej przez Piotra Misztala.

Jednocześnie dla Radka jest to pierwsze ligowe trafienie w barwach naszego klubu oraz pierwsze tego typu wyróżnienie w tym sezonie. Wcześnej w "jedenastce" kolejki wg tygodnika Piłka Nożna znajdowali się Adrian Kwiatkowski i Adrian Hartleb (obaj dwukrotnie) oraz Przemysław Brzeziański, Michał Szubert i Krystian Przyborowski.

"Jedenastka" kolejki: Dybowski (Siarka) - Kawula (GKS Jastrzębie), Niburski (Olimpia), Kalemba (Garbarnia), Pietroń (GKS Bełchatów), Dziubiński (Stal), Szuprytowski (Olimpia), Mikołajczak (Gwardia), Żak (Rozwój), Zagdański (ŁKS), Mikita (Siarka).