Remis w Karlinie

Napisał Administrator 17.09.2021

Bezbramkowym remisem zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszej drużyny z Sokołem Karlino.

Od pierwszego gwizdka gra przebiegała pod dyktando naszego zespołu, a już w początkowych fragmentach meczu swoje okazje do strzelenia gola mieli Wiktor Sawicki i Marcin Dubielewicz. W kolejnych minutach na bramkę strzeżoną przez Sebastiana Skrzyńskiego uderzali ponownie Wiktor Sawicki, a także Mateusz Myśliński.

W 39. minucie w polu karnym faulowany był Daniel Chyła i arbiter wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany, jednak między słupkami znakomicie interweniował golkiper gospodarzy i oba zespoły zeszły na przerwę przy wyniku bezbramkowym.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Nasza drużyna raz po raz przedostawała się w pole karne gospodarzy, jednak żadna z prób zawodników naszego zespołu nie znalazła drogi do siatki. W „szesnastce” miejscowych dobrze odnajdywał się Wiktor Sawicki, jednak futbolówka minimalnie mijała światło bramki, bądź znakomicie interweniował Sebastian Skrzyński.

Swoich szans szukali również m.in. Cezary Zalewski, Miłosz Kozioł czy Mateusz Myśliński. Po jednym z uderzeń pomocnika naszej drużyny piłka odbiła się od słupka.

Skład Gwardii: Hencel – Wojciechowski, Czyżewski, Pytlewski, Bachleda, Kozioł (80. Uwano), Pawlak, Chyła, Myśliński, Dubielewicz (62. Zalewski), Sawicki.

Ostatnie aktualności