Remis z Gryfem

Napisał Administrator 25.02.2024

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą ostatni mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Ostatnim sparingpartnerem naszej drużyny był wicelider pomorskiej czwartej ligi - Gryf Słupsk. Ze względu na urazy, w sobotnim meczu w naszym zespole nie wystąpili m.in. Marcin Gawron, Jorge Tapia, Sebastian Milanowski, Oliver Albiński, Cezary Bać czy Marcel Graczyk. Na boisku zobaczyliśmy dwóch zawodników urodzonych w 2007 roku - Joachima Nowickiego oraz Huberta Rożka.

Kibice zgromadzeni przy boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słupsku byli świadkami ciekawego, wyrównanego spotkania. Na początku meczu w dogodnej sytuacji do strzelenia gola znalazł się Cezary Zalewski, lecz po minięciu bramkarza napastnik naszej drużyny posłał futbolówkę obok słupka. Jeszcze w pierwszej połowie ponownie przed szansą stanął Zalewski oraz groźnie głową strzelał Mateusz Piotrowski. Po drugiej stronie boiska gospodarze również szukali swoich okazji do zdobycia bramki, jednak futbolówka po strzałach słupszczan mijała światło bramki strzeżonej w tej odsłonie przez Oskara Kaźmierczaka.

Na początku drugiej połowy, po podaniu Adriana Cybuli, bliski wpisania się na listę strzelców był Cezary Zalewski, lecz piłka odbiła się od słupka. Kilka chwil później groźnie strzelał Fabian Walaszczyk. Wraz z upływającym czasem uwidoczniła się przewaga Gryfa, który zaczął stwarzać sobie kolejne okazje do strzelenia gola. Futbolówka mijała jednak bramkę naszej drużyny, bądź między słupkami pewnie interweniował Adrian Hartleb. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Skład Gwardii: Kaźmierczak - Dublinowski, Czarny, Pierzchała, Smykowski, Mikołajczyk, Nowicki, Piotrowski, Ryczowski, Maćkowski, Zalewski. Grali również: Hartleb - Walaszczyk, Cybula, Rożek.

 

 

Ostatnie aktualności